wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zwroty i reklamacje
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
 • dc-components - Jacek Pisarczyk
  Spółdzielcza 52/20
  57-300 Kłodzko
  Polska
  NIP: 883-173-10-35

 • E-mail:info@dc-components.eu
 • Telefon793-009-041
 • Godziny działania sklepuponiedziałek - piątek: 9.00 - 16.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Chmura tagów

Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru:

Na podstawie ustawy o ochronie praw konsumentów klient będący konsumentem może odstąpić na piśmie od umowy zakupu bez podania przyczyn w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.

W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy zamawiający powinien skontaktować się z obsługą sklepu w celu ustalenia dalszej procedury.

Odesłać towar należycie zapakowany w terminie do 14 dni, od daty zakupu na adres podany przez obsługę sklepu. Do przesyłki powinien być dołączony dowód zakupu oraz oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Koszty zwrotu towaru są pokrywane przez zamawiającego.

Zwroty może nastąpić tylko w przypadku towaru nie używanego i oryginalnie zapakowanego. Towar noszący ślady używania i bez oryginalnego opakowania (jeśli takowe występowało) nie może być zwrócony.

Jeśli wszystkie warunki zwrotu towaru zostaną spełnione, zwrot pieniędzy w wysokości ceny odesłanego towaru, nastąpi w ciągu 14 dni roboczych na konto, z którego klient dokonał płatności za towar.

Formularz zwrotu towaru.

 

Reklamacje:

Jeżeli w czasie użytkowania towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne, może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych.

Reklamacje należy składać w formie pisemnej korzystając z formularza kontaktowego na stronie dc-components.eu. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać dane nabywcy, informacje o dacie zakupy produktu i dokładny opis uszkodzenia / wady. Po ustaleniu szczegółów i otrzymaniu formularza zgłoszeniowego należy odesłać wadliwy towar na adres sklepu.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z wadliwym produktem.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu.

Koszty transportu związane z odesłaniem towaru do sklepu ponosi nabywca i nie są one zwracane przez sklep.


Adres do wysyłki zwrotów i reklamacji:

dc-components - Jacek Pisarczyk
Spółdzielcza 52 / 20
57-300 Kłodzko


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu